Kedımın Gobegı Şiş

Damlamiaaaa

Kedimin göbeği sert sizce neden olabilir hiç bir sorunu yok ic disi da oluyor ama nededini anlamadim bi sisip bi normal oluyor nedeni ne olabilir

2 CEVAP

Kedimekim

Kakasini duzenli yapmiyorsa sindirim sistemi yavaş olabilir. Eger yavruysa hemen üşütebilecek durumda olduklari icin cogu yavru da oluyor. Verdiginiz yas mama ya da yogurt tarzi seyleri oda sicakligina getirip vermelisiniz soguk olursa o da midesini etkiliyor. Ayrica betona cok yatiyorsa bu da karinda siskinlik yapiyor.

Damlamiaaaa

Hayir hep yataginda yatıyor yafa benim yatagimda yatar kakasini duzenli olarak yapar