Kedim Tuvalete Gidiyor Çişini Yapmıyor

Hayvanasigi0

Dişi kedim tuavlete gidiyor pozisyon alıyor ama tuvaletini yapmıyor kumunu da kazıyor veteriner uzakta götürünce çok strese giriyor dişi kedilerde idrar yolu tıkanır mı hareketlerinde de bir değişiklik yok gayet iyi

2 CEVAP

Zeytinbey

İdrar yollarında sıkıntı var vakit kaybetmeden veterinere götürün yapilamayan cis bir süre sonra böbreklere zarar verir ordan da geri dönüşü zor olur

Mivyayy

Bu normal degil veterinerinizi arayin ve durumu anlatin eger eve gelme hizmetleri varsa gelsinler yoksa mecburen goturmeniz gerekebilir ama en kisa surede tedavi olmasını saglayin lutfen