Kedimin Tavuğa Alerjisi Var. Kurutulmuş Kümes Hayvanları Proteini İçermeyen Mama Arıyorum

Mustrael

Kedimin Tavuğa Alerjisi var. Kurutulmuş Kümes Hayvanları Proteini içermeyen Mama Arıyorum. Egzemasından kaynaklı kümes hayvanlarına derisinde bir alerji oluşturuyor. En sağlıklı ve en güvenilir mama çeşidini arıyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?

1 CEVAP

SevimliCadi

Orijen Six Fish, Acana Pacifica, Acana Bountiful Catch, N&D Ocean Ringa Balıklı ve Portakallı, Brit Veterinary Diet Hypoallergenic Tahılsız Somonlu... Bu tarz balıklı mamalar size uygun gibi. Kümes hayvanları eti ve yağı içermiyorlar. Bu mamaları bir inceleyin isterseniz.