Su İçtikten Sonra Öğürme

duyguylmz

Kedim su içtikten sonra öğürüyor ama kusmuyor. Nedeni ne olabilir? Tek seferde fazla su içtiğini fark ettim. Acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Ya da başka bir sebebi mi var?

1 CEVAP

Magnetar

Kesinlikle fazla su icmek yuzunden. Hatta sonrasinda kusabilir de. Fazla su icmesi, klasik kedi davranisi olan hic ya da cok az su icmesinden iyidir, hatta mukemmel bir seydir.

Kedilerin olagan olum sebebi, az su icme kaynakli bobrek yetmezligi ya da idrar yollari hastalıklardır.

Dolayisiyla rahat olun.