Sebebi Ne ?

Miapati1

Kedim bana bakıp miyavlıyor ve sebebini anlamıyorum internete de baktım sevgi susuzluk falan diyor ama sabahtan beri oynuyoruz birşeyi yoktu şimdi gözleri simsiyah ve bana bakıp miyavlıyor birşey anlatmak istiyor gibi anlamıyorum ( en son böyle olduğunda balkona kedi gelmişti ve bana saldırmıstı kendi kedim) şimdi de korkmaya başladım kedi falan gelmedi ama sadece bana bakıp miyavlıyor korkuyorum veteriner e mi götürsem? Herhangi sağlık problemi görünmüyor

5 CEVAP

Miapati1

Kedim kısır tuvaletine de bakıyorum her gün temizlerken zaten bir sorun yok normal de yapıyor ozaman kesin psikolojik çünkü veteriner de dedi ozaman başka kedileri görünce böyle oluyor diye çünkü kendisi ev ortamında doğdu veteriner haricinde dışarı çıkarmıyorum çünkü sevmiyor araba sesleri farklı insanlar seslere gelemeyen bir kedi malasef. Sorun değil cevaplamanız bile yetti:)

Yeni mi sahiplendiniz. 10 gündür benimde bir yavrum var evde. O da aynı sık sık gelip miyavliyo. Mama verince susuyo benimki. Yavru olduğu için zıplayamadigi yerler var kucağıma alıp gösterirsem yada oraya koyarsam susuyo

Tabi bazende bi sıkıntıları olduğunda miyavliyolar. Karın ağrısı vb. Yada oyuncaklarını kaybederlerse onu bulmanız için 😃 umarım sizinki de böyle gereksiz bir konu için miyavliyodur

Miapati1

Hayır 6 senedir bende 7 yaşına girecek hatta Nisan da oyuncak için bağıran bir kedi değil kendisi yavru olsa neyse derim korkmam ama kocaman büyüdü artık:) veteriner ağrı sızı olsa bunu belli eder yürümesinden yemesinden içmesinden dedi hepsi normal olduğu için psikolojik dedi veteriner le konuştum yine şimdi getirin bir bakalım ozaman dedi psikolojik dedi o da umarım ciddi birşey yoktur normal miyavlıyor ama bazen de saldırıcı çığlıklı miyavlaması var beni mi sevmiyor anlamadım ama annemle babamı çok seviyor

Yemesinde kumunda ya da Evde önemli bir değişiklik olabilir. Bilemedim ya. Çok üzücü dertlerini anlatamamalari.
Sizi sevmediğini düşünmüyorum. Yeni gelmemiş sonuçta size. Aslında kızana girmiştir diycem ama onu da bilirdiniz. Muhtemelen kısırlastirmissinizdir. Tuvaletine bakın isal yada kabızlık için. Birde idrarıni yaparken miyavliyosa idrar yolu enfeksiyonu olabilir. Umarım hiçbiri degildir ve hızlıca atlatır. Yardımcı olamadım üzgünüm