Kedim Kuru Mamasını Yemiyor

Mianaz

Merhaba arkadaşlar kedim eskiden yediği royal canin kitten marka kuru mamasını şuanda yemiyor 2 gün aç kalsada inatla yemiyor sadece yaş mama verirsem yiyor ne yapmalıyım

6 CEVAP

sophiee

Mamanız bayatlamış olabilir mi acaba? Başka bir kuru mama denediniz mi?

Veya karıştırarak verebilirsiniz eğer manada bir bozukluk yoksa yiyecektir

*mamada

Mianaz

Zannetmiyorum bayarit olduğunu çıtçıtlı torbasında ağzı kapalı ama kilitli kaba koydum ne olur ne olmaz diye açılmamış mamasınıda açtım karıştırdım cok teşekkür ederim birde böyle deniyeyim kızgınlım dönemi geçirdi ondan sonra böyle yememeye başladı 1-2 hafta oldu geçeli

Basak2056

kedi mamayı sevmemis olabilir başka mama denediniz mi??

Mianaz

Hep bunu yedi 2.5 aydan beri ama bilmiyorum yarın bi veterinere göstericem