İstanbul Anadolu Yakasında İyi Bir Veteriner Biliyor Musunuz?

Kedimin veteriner korkusu var önceki kötü tecrübesinden dolayı, İstanbulda Anadolu Yakasında uygun fiyatlı iyi bir veteriner arıyorum, gittiğiniz var ise öberebilir misiniz?

2 CEVAP

Burcuk92

Kalmamış veteriner kliniğini öneririm. Sevgileri ilgileri ve alternatif tedavi önerileriyle çok çok memnunuz. Fiyat konusunda kıyaslama yapamıyorum başka kliniğe gitmediğim için.

Mini2019

uygun fiyatlı veteriner yok malesef