Kızgınlık Sonrası İdrar

Akamee

Merhaba kedim 9 aylık kızgınlıktaydi ama neredeyse 9-10 gün geçti koku bırakması da geçmisti bugün cok miyavladi bir de yine perdeye idrar yapmış ama bu sefer kokusu digerlerinden farkliydi daha idrar gibiydi acaba kızgınlığın etkisi geçmediği icin midir yoksa baska bir sebebi olabilir mi

5 CEVAP

aslihan_e

Erkek kedi için fark etmez, pürkürtmeye alışınca yapar devamlı. Alışınca idrarlarını aynı şekilde çevreye yapmayı tercih ediyorlar. İşemiştir bildiğiniz.

simbakedi

erkek kediler kızgınlıktayken özellikle çişlerinin içinde de olur koku bıraktıkları şey. neden kısırlaştırmıyorsunuz acaba 9 ay gayet yeterli bir yaş

Akamee

maaşın yatmasını bekliyoruz ayın 17sinde yaptırıcaz

Akamee

Anladimm peki kısırlaştırınca geçer mi her gün perde yıkıyorum sayesinde 🥹

Akamee

Anladimm peki kısırlaştırınca geçer mi her gün perde yıkıyorum sayesinde 🥹