Kedi Kumu Önerir Misiniz

Svacxznxnx

sandy topaklanan kum kullanıyorum değiştirmek istiyorum feles te kullandım ama cok kum dökülüyor hangi markayı önerirsiniz

6 CEVAP

Petekbali

Toi moi kullanıyorum hassas kediler için kokusuz olanı memnunum kedilerimde tuvaletten çıkınca öksürme hareketi yapmiyor fiyati da iyi tozsuz hem kokusuz ben kumun tozsuzu u bulana kadar çoğu markayı denedim en son bunda devam etcem sadece kumun dibinden kazitarak aliyorum o biraz sinir bozucu fiyatına gore onu da onemsemiyorum onun dışında iyi akcigerlerinden rahatsız kedim tedavi goruyor farkettim ki tekirde kumdan çıkınca tıkanıyor oksuruyor tozsuz kum arayışında deneye deneye bu kuma karar verdim kendi fikrim kokusuz tozsuz kullanin ev parfüm koksun diye onların cigerlerini heba etmeyin çok zararlı kumunuz tozluysa bı balkonda bı yerde tozu çıkana kadar o kumun kürekle tozunu cikarin her şey onların sağlıkları için kumda en önemlisi

Zeytinbey

Ben su an reflex kokusuz hassas kediler için olan karton kutu ambalajlı olanı kullanıyorum topaklanması güzel koku tutuşu idare eder ama tozutuyor maalesef :(

Mia0

Lindocat

somnium

yorumlardaki iki kumu da kullandım. kapalı tuvalet veyahut açık tuvalete göre değişir bence bu konu. eğer açık kum kullanıyorsanız reflex iyidir, fazla tozutuyor ama sıfır koku. lindocat de iyi ama ben topaklanmasından memnun değildim. kapalı kedi tuvaleti kullanıyorsanız ton ton mısır koçanı öneririm. sıfır koku, ince taneli ve iyi topaklanmaya sahip. lakin ilk tuvaletini yaptığında gerçekten kokuyu alabiliyorsunuz. 5-10 dakikaya koku gidiyor ama. hem tuvalete de dökebiliyorsunuz, ekonomik her türlü. ve de sağlıklı. :)

Svacxznxnx

ton ton mısır koçanına bir bakacağım teşekkür ederim

robbiefiona

Ben petfor markasının toprak kokulu olanından çok çok memnunum. Kokusu da topaklanmasi da çok iyi. Birde kum kabının önüne kedi kumu için tasarlanmış paspas koyarsanız patilerine yapışan kumları baya önlüyor.