Sokak Kedisine Hangi Aşıyı Yaptırmalıyım

Yelizthecat

Hava soğuk diye akşamları bir kediyi ayrı odaya alıyorum arkadaşlar. Evim de iki kedim daha var. O yüzden eve aldığım kediye aşı yaptırmak istiyorum. Hangi aşıyı yaptırmalıyım

2 CEVAP

Zeytinbey

Öncelikle kliniğe götürün ve iç dış parazitleri yapılsın. Küçükse karma asi yapılmadan önce bir kan değerlerine bakılsın kan sonucu iyiyse karma asi ile başlayabilirsiniz

Yelizthecat

Küçük değil 2 yaşında 😊 ben de karma olarak düşünmüştüm, teşekkür ederim