Kedimin Tüyleri Renk Değiştiriyor

Tolga_yay26

Arkadaşlar kedime birşeyler oluyor 1 1 buçuk aydır rengi sararıyomu beyazlıyormu anlamadım gümüş rengindeki kedimin tüyleri Futbol takımı rengi gibi oldu bi sararıyor bi beyazlıyor sebebi nedir tüy sağlığı ürünleride kullanıyorum bu arada

5 CEVAP

somnium

bu birçok sebepten olabiliyor. en basitinden kediniz kaç yaşında? 9 aylığa kadar tüy, renk değiştirebiliyorlar diyebiliyorum. ayrıca renk pigmentleri için tirozin etkiliymiş beslenmede. olmadığı durumlarda solma vs. meydana gelebiliyormuş. kedinizi hangi mama ile besliyorsunuz? ki kedinizin mantar sorunu olduğunu anımsıyorum. cilt sorunları da değiştirebiliyor. ama bu kadar büyük sorunlar bile olmasına gerek yok. sıcaklık, soğukluk bile etkiliyor çünkü.

Tolga_yay26

7 aylık kedim mantara yakalandı 1 ay önce ama veteriner geçmiş dedi bilmiyorum nekadar doğru dökülen yerlerden tüy çıkıyor kulagında hala kellik var kaşıntısı bitmedi en son 6 gün önce ecosin kullandım

Tolga_yay26

7 aylık kedim mantara yakalandı 1 ay önce ama veteriner geçmiş dedi bilmiyorum nekadar doğru dökülen yerlerden tüy çıkıyor kulagında hala kellik var kaşıntısı bitmedi en son 6 gün önce ecosin kullandım

Tolga_yay26

Ve 2 kere bagışıklık aşısı yaptırdım mantar aşısı yaptırmadım şuanda aktiveteleri iştahı vs iyi sadece renk değişimi ve kaşıntısıda var

Tolga_yay26

Mama olarak Acana fir feast kitten veriyorum