Acil!!! Annesiz Yavru Kedi

yaseminece

Büyük bi köpek faciasından mucize eseri kurtulan 1 minik kedi var evde şu an. Tahmini 1 aylık belki.Sağlıklı şükür ama bana tıslıyor sürekli kıh kıh diye ses çıkarıyor saldırıyor.Şoka girdi diye düşünüyorum.Bi noktaya sabitlenip bakıyo.Hava alan bi kutuya koydum ordan kedimin taşıma kutusuna koyacağım izin vermiyor.Ne yapabilirim çok çaresizim evde 1 kedim daha var aynı odada tutmuyorum ne olur nolmaz.Sakinleştirebilir miyim nasıl yapabilirim bilen biri varsa lütfen söyleyin

16 CEVAP

yaseminece

Güncelleme:Veterinere götürdük hiçbir sorunu yok.Annesini arıyormuş.ondan miyavlıyormuş.Tahminen 40 günlük dedi.Mama yiyebilirmiş,süt tozuna gerek yok dedi.Ensesinden tuttu sonra göğsüne bastırdı vet,baya uyudu orda bebiş :) Öyle tutup bol bol sevecekmişiz sevgiye ihtiyacı varmış.Gelişmeleri merak edenlerin içini rahatlatmak için yazdım.Çok teşekkürler yardımlarınız için Allah razı olsun,iyi günler.