Kaşıyor

Damlamiaaaa

Kedim surekli boynunu arka patisi ile kasiyor nedeni ne olabilir

5 CEVAP

Heiter

Pirelenmiş olabilir. Yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Tüy diplerine bakın ara ara. Pirelenmişse anlarsınız zaten.

Damlamiaaaa

Daha 1 hafta once iç dış oldu sanmıyorum yokda zaten hrp baktim kulağının icini de kasiyor artik minik cizgiler oldu sebebi nedir sizce

Castielthecat

Yavru ise bunu yapıyorlar. Çünkü tasmaya alışmaları zaman alabiliyor.

lamiaaslan123

bence de pireli olabilir

Elifoo

İlla pire olacak diye bir sey yok, derisinde bir sikinti olabilir mantar baslangici vb. Ya da kulak enfeksiyonlari da kasinti yapiyor diye biliyorum. Eger yaralanmalar basladiysa bir an once veterinere goturun, insallah ciddi bir sey yoktur