Kedim Kaşınıyor

Merhaba. Kedim düzenli olarak iç-dış parazit oluyor, kulak temizliğini de yapıyorum ama buna rağmen boyun kısmını sürekli kaşıyor. Veterinere kulağından olabilir sanıp gösterdim ama sorun yok dedi, kumunu değiştirmemi önerdi. Değiştirdim ama yine kaşınıyor. Başka sebebi olabilir mi? Önerilerinizi duymayı çok isterim :(

5 CEVAP

Tuanaalsk

Benim kedim de bir ara sürekli kulağını kaşıyordu tüyleri dökülmüştü hatta kulak uyuzu olabilir dediler ancak bir şey çıkmadı ben sürekli solüsyonla sildim geçti kendi kendine

Mini2019

merhaba forumda kedi alerji yazarsanız, size yakın sorunları göreceksiniz. belki yol gösterici olur..

Tasma takıyordum, rahatlasın diye onu da takmıyorum artık bu arada...

Teşekkür ederim, onu denemedim bir de öyle deneyeyim 🙏

Çok teşekkür ederim, hemen aratayım