Pire Tasması Kullanan Var Mı?

betule

1.5 aylık yavrularımız için böyle bir tasmaya gerek olur mu bilmiyorum ama tasmayı birinden duydum ve kullanan var mı merak ettim.

5 CEVAP

lamiaaslan123

piresi var mı? yoka bence kullanmaya gerek yok. ama sokakta bakıyorsanız o başka. ben kullanmıyorum.

Castielthecat

Ben kullanmıyorum sonuçta piresi yoksa ve evdeyse sorun olmaz. Nerede olduğunu anlamak için yavru kedi tasması takıyoruz biz. Yumuşak esnek ve çıngıraklı bir şey, tavsiye ederim. Ayrıca tasmaya alıştırmanın en iyi yolu bebekken tasma takmaya başlamak.

lamiaaslan123

haklısınız

betule

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Büyük kedim sokağa çıkıp geziniyor arada fakat yavrular bizimle hep evdeler. Sanırım Fıstık için pire tasması mantıklı bir seçim. :)

Unutmayın ki evde olsa bile üzerinde pire olmayacak diye bir şey yok evde durup pirelenen kediler de var fakat daha küçük şuanda gerek olur mu bilemem ama aşıları yapılınca sorun kalmaz gibi o zamana kadar takabilirsiniz de