Lütfen Yardım Edin Tükendim

Mia404

Kedimin ilk önce yüzünde şişlik oluştu bunun üzerine hemen veterinere götürdüm. Antibiyotik şurup ve avil verdi 1 hafta kullandım yüzü geçti derken sapasağlam olan hayvanın bir anda vücudumun boyun altı ve koltuk altı bölgelerinde çokca tüy dökülmeri oldu meme kenarlarında da pul pul kabarcıklar oldu alerji spreyi ve baticon verildi ama aksine arttı şimdi de hap verildi 1 hafta kullansın geçmezse başka bişey yapacağız diyolar. Git gel çocuğumda ben de helal olduk aşırı aakin hayvan artık veterinerde korkudan titriyor. Işıkla bakıldı mantar değil alerji diyolar testler yapıyorlar ama net bişey söyleyen yok nolur bir bakın yaşayan var mı bu durumu

12 CEVAP

dilanbulent

Başka bir veteriner hekime gideceğinizi söylemişsiniz, en iyisini yaparsınız. Bilen bilir, ciddi durumlarda tek 1 hekime güvenmek hiç doğru olmuyor. Bu insanlarda bile böyledir. Çok geçmiş olsun.

Mia404

ben de öyle düşündüm ama veteriner antibiyotikten olmaz dedi yarın başka bir hekime gideceğim

aslihan_e

Bence tespit edemedikleri bir mantar türü olabilir, antibiyotik sonrası ortaya çıkmış çünkü.

Mini2019

her mantar türü ışıkta gözükmüyor maalesef..
antibiyotik karaciğeri etkilemiş veya alerji yapmış olabilir ama antib. vermelerindeki sebep neydi ? kanında enfeksiyon mu vardı ?
bu tükenilecek bir durum değil güçlü olun =)

Mia404

Arkadaşlar teşekkürler, başka bir veterinere gittim mantarmış ilaçlarını düzenli olarak kullanıyoruz şuan iyiye gidiyor çok şükür 🧿🧿

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer

Mrkofte

Mantar zaten bariz belli ağustos ayında benim kedimdede oldu o. Kedinizle temas etmemeye çalışın ve size önerim ecosin tablet sipariş verin ve tüm vücuduna o suyla banyo yaptırın 1 haftaya kalmaz yavas yavas düzelicek ama tüylerinin çıkması çok uzun sürer