Kedim Çok Miyavlıyor

dolunay35

Cumartesi karma aşı oldu, iştahı enerjisi yerindeydi. Pazar günü miyavlamaya inler gibi sesler çıkarmaya başladı. Gece de aynı şekilde devam etti. Oyun oynayınca falan susuyor. Veterinere götürmek gerekir mi

2 CEVAP

Minminik

yemek yiyormu? su içiyormu?
karma sonrası çocuklar aşırı halsiz ve nazlı olabiliyorlar ama 3. güne uzarsa veterinere götürün.
bu arada veterinerim şunu öğütlemişti, eğer her miyavlamasına tepki gösterir istediğini yaparsan buna alışır ve sürekli herşey için miyavlar çünkü bu şekilde yaptıracağını öğrenir sizinkide yavru iken dip not vermek istedim.

dolunay35

Teşekkür ederim mama yiyor su içiyor, ama aşırı nazlı davranıyor. yavru evet dediğiniz gibi her miyavlamasında yanına koştuk biz haklısınız. Çünkü yalnızken miyavlıyor hep. oyun oynarken yanımda otururken susuyor