Kedimin Cinsi Nedir

Zeyss

Kedi sahiplenirken british olduğunu söylemişlerdi ama büyüdük sıra hiç benzmedi cinsini çözemedik

4 CEVAP

Brood

Evet british. Hasta dogmasın bebekler diye anne ve baba british ve scottish olur genelde. Bu yavrulara normalde scottish straight deniyormuş sanırsam ama genelde british diye biliniyorlar

mybabymars

Britishe benziyor ama russian blue da olabilir o da biraz buna benziyor. Anne baba farklıysa da böyle görünüyor olabilir. Bir de büyüdükçe daha çok türlerinin özelliklerine benziyorlar.

mybabymars

Britishe benziyor ama russian blue da olabilir o da biraz buna benziyor. Anne baba farklıysa da böyle görünüyor olabilir. Bir de büyüdükçe daha çok türlerinin özelliklerine benziyorlar.

Eylul_12cat

british'e pek benzemiyor sanki anne veya baba farklı olabilir