Brit Care Kısır

Fistikpasa

Merhaba bir süredir iki erkek kedime brit care haircare tavuklu&somonlu yetişkin kedi mamasını kullanıyorum ve çok memnunum. Severek yiyorlar, ishal/yumuşak kaka problemimiz hiç olmadı ve tüy dökümü yok denecek kadar az. Yarın ikisini de kısırlaştıracağız, bu yüzden kısır mamasına geçmek durumundayım. Yine brit ile devam edeceğim, tavşanlı mamasını kullanan deneyimlerini paylaşabilir mi? Yoksa tavuklu urinary mi almalıyım? Daha önce kedilerime hiç tavşanlı mama kullanmadım.

2 CEVAP

Tuanaalsk

Bende brite geçmeyi düşünmüştüm ama danistigim iki veteriner de o mamayı onermedi o yüzden hilss kullanıyorum

Ebrnk

Ben ördekli kısır brit care kullanıyorum ve memnunuz. Tavşanlısı hakkında bir fikrim yok