Kısırlık Ameliyatı İzinde Şişlik

Brood

Kedimi geçen hafta cumartesi kısırlaştırdım şuan keyfi yerinde ve bu sabaha kadar yarası da iyiydi. Oyun falan oynuyo ve karnini gosterip kendini sevdiriyor. Ama ameliyat yarasinin alt tarafinda yuvarlak ve sert bi şişlik var. Şimdilik baticon sürdüm biraz ama veterinere yarın hemen götürmelimiyim yoksa bi kac gun beklemelimiyim. disari cikmayi sevmeyen bir kedi hayvanı sürekli veterinere goturmek istemiyorum cok korkuyor çünkü. Yarasını da çekemedim suan izin vermiyor

5 CEVAP

muratt_dgn

kısırlaştırma sonrasında ki şişlik 1 hafta 10 gün gibi süre sonra geçecektir ama içinizin rahat etmesi için yine de veterinere danışın

muratt_dgn

benim kedim de de şişlik vardı veteriner 10 güne falan geçer demişti ve geçti dediğim gibi yine de veterinere sorun

Arzbala

Aynı şeyi bizde yaşamıştık valla 10 tane antibiyotik iğne yaptırdık öyle geçti siz yinede götürün. Bizimkisi ceviz büyüklüğünde felandı. Biraz zahmetli bir süreç ama mecbur. :( geçmiş olsun

Mini2019

Enfeksiyon gelişiyor olabilir. Biz dokunmaya korkuyoruz da, veteriner dikişli bölgeyi sıkıp bakıyor enfeksiyon var mı diye

Brood

Enfeksiyon olmasın diye antibiyotik yapmışlardı buna rağmen olabilir mi? Neyse yarın sabah duruma göre bakacağım artık teşekkürler