Acil Yardım

erenduman

Scottish kedim bir anda farklı nefes almaya başladı hırıltılı şekilde çok mutsuz ne etken olmuş olabilir

3 CEVAP

Tuanaalsk

Bu cinsin burun delikleri küçük olduğu için bazen benim oğlum da değişik nefes alıyor bu sürekli olursa bir sorun vardır

erenduman

Şuan veteriner deyiz pıhtı atması durumu olmuş zor nefes alması o yüzden bu durumu yaşayan oldu mu kedim normale dönecek mi

Mini2019

geçmiş olsun benim başıma gelmedi ama gelen kişileri süreçleri takip ettim.. kedilerde pıhtı atmasını yüksek oranda çözüyorlar. veterineriniz tecrübeliyse bu konuda, çözecektir durumu. felç ya da bayılma gibi durum oldu mu