Kedi Diş Sağlığı

Linbonrick

12 yaşındaki kedimin dilinde tartar var yaşından ötürü diş temizliği yapılmadı solüsyon verdi veteriner onun haricinde başka neler yapabilirim

5 CEVAP

Linbonrick

Yaş mamayı çok nadir yiyor pek sevmiyor

Zeytinbey

Virbac enzimatik dis macunu ve kedilere özel minik dis fırçalariyla fircalamanizi öneririm. Bir de vedanın dentavedin diş jeli var ben memnunum.
Suya katılan tartar önleyici solüsyonlar var. Veterinerize sorup ondan kullanabilirsiniz

Linbonrick

Dişinde yanlışlıkla dilinde yazmış

dilanbulent

Çok fazla yaş mama vermek tartarı artırabiliyor. Eğer fazla veriyorsanız buna dikkat etmenizi öneririm.

Linbonrick

Çok tşk ederim