Orta Segment Kısırlastırılmıs Kedi Mamaları Neler

kendi arastırmam sonucu felicia ve pro choice markalarını begendim ancak fiyatı ogrenci tarafından karsılanabilir degerleri yeterli baska mama tavsiyesi olan varsa cok memnun olurum

3 CEVAP

Ferdibuse

Yıllardır pro choice kullanıyorum iki kısır kedim için fiyat olarak orta ve bence kısır veya olmayan hiç bir kedi hayır diyemiyor kedim 8 yaşında 7 aylıkken kisarlastirdm bacak sakatlanmasi dışında hiç bir hastalık sıkıntı bir seu olmadı ben pro 32 tavuk ve pirincli kullanıyorum çok memnunum

Betuoztrk

Ben de 2 seneye yakın felicia kısırlaştırılmış somonlu kullanıyorum kötü bir mama değil

Coconutbey

Felicia güzel bir mama