İç Dış Parazit

Arzbala

Bugün bahçede baktığım 3 kediye iç dış parazit yaptım evimde olan kedime de tam yapıyordum ki elimden kaydı yarısı dışarı sıçradı yarısını yapabildim çocuğuma acaba etki edermi başına gelen varsa cevaplarsa sevinirim.

2 CEVAP

dilanbulent

Bildiğim kadarıyla etkisi biraz daha az olur, ilacı az veriyorsunuz sonuçta.

Arzbala

Bende öyle düşündüm ama şuan da mı tekrarlamalıyım yada 1 ay sonra mı tekrar yaptırmalıyım emin olamadım yarın veterinere sorucam çok teşekkürler