Kafasında Tüy Dökülmesi

Oğlum 3 aylık erkek labrador.. Aşılama dönemindeyiz. İç dış parazit, 1. Ve 2. Karma aşıları olduk. Evimizin arka bahçesi var genelde oraya çıkarıyorum ama mecbur kalıp okula kadar gidip gelmişliğimiz oldu 2 3 kere
Kafa kısmında kısmi tüy dökülmesi oldu. Bu neden olmuş olabilir?

2 CEVAP

Ferdibuse

Genellikle kulak boyun ve bacaklarda patilerde olan dokulmeler mantardan oluyor diye biliyorum geçmiş olsun

Doga12354

Benim köpeğimde de olmuştu barınaktan geldiğinde aktif ve aktif olmayan mantar olarak 2 ye ayrılıyor bu sorun bizimki aktif değildi dr. Animal kullandım bir süre fısfısla oraya uyguluyorsunuz çok pahalı bir ürün değil bildiğim kadarıyla denemenizi öneririm