Kedim British Mi Blue Russian Mı?

Sudessl

Veteriner bu tatlı yavruma british dedi ama internette gördüğüm kadarıyla blue rusa daha çok benziyor yardımcı olabilirmisiniz 😊

4 CEVAP

Ferdibuse

Peki dizin için bunun önemi nedir hesabı açtığınizdan beri aynı soruyu sormaktasınız

aslihan_e

Tekirlik karışınca da aynı böyle doğuyorlar. Sokakta çok sayıda benzer kedi var. Russian Blue ise sokak Russian Blue kedi kaynıyor demektir.

Mivyayy

Blue Russian kedisine gercekten cok benziyor ama anne baba cinsi nedir?

Mivyayy

Blue Russian kedisine gercekten cok benziyor ama anne baba cinsi nedir?