Benifital U Balance Kullanana Varmı

Jdjs

Kedim sistit oluyor devamlı bu ürünü kullanmak istiyorum sizce işe yararmı kötü bir ürünmü

4 CEVAP

skyjeune

Mama ne yiyor

skyjeune

Ver expert urinovet dilution tavsiye ederim.dediginize göre biraz pahalı ama kediye stres olmadan kapsulden veriyorsunuz .macun kivaminda zaten severek yiyor

Jdjs

Merhaba vetlife struvit ona rağmen sistit oluyor devamlı stresten

kedi177

Dişi kedide sistit için işe yaradı. Her kedide aynı etkiyi göstermeyebilir ama denemenizde fayda var. İçeriğini incelediyseniz güzel içeriğe sahip.