Sokak Yavru Kediler İçin Bu Mama Sizce Nasıl ?

okusiri

BonaCibo Kitten Tavuklu (Hamsi ve Pirinç eşliğinde) Yavru Kedi Maması

4 CEVAP

aysegunerr

ProChoice nin besin içeriği daha iyi. Ben hem evde baktığım kedilere hem de sokaktaki kedilere ProChoice veriyorum.

okusiri

Gelipte buraya en iyisi proplan falan yazmayın, en iyisini sormuyorum.. 15kg 150tl yi geçmiyecek şekilde, sokak yavru kedilerim için önerileriniz nedir ?

eccakir

Bonacibo kitteni kendi kedim yiyor bir zararını görmedik. Tabi balık, tavuk gibi ek besinlerde tüketiyor. Sokak kedileri de yiyebilir diye düşünüyorum. Wiskas, goody gibi market mamalarından iyidir.

okusiri

pro choice pro 38 mi yoksa BonaCibo Kitten Tavuklu mu sizce ?