Advance Kitten Mama?

crnertt

Advance mamaları kullanan oldu mu? Proplan kullanıyorduk fakat kardeşim bunu önerdikleri için almış z

2 CEVAP

Aysetaha

Bizim veterinerimiz de advance kitten mamayı önerdi.biz kullanıyrz 2 aydır çok da memnunuz tüyleri yumuşacık oldu dışkısı da gayet normal

aleynacamgoz

Biz de bi süredir advance kitten kuru mama kullanıyoruz kedim severek yiyor ama kuru mamaya geçtiğimizden beri karnı şişti mamayla mı alakalı bilmiyorum dışkısı normal ve dışkıladığı halde genelde karnı şiş kalıyor