Kedim Sanırım Biryerden Düşmüş

Doga12354

Eve geldiğimde kedimin yüzü aşırı şişmişti gözleri ve kulakları kırmızıydı kafasında çizikler vardı bir labradorum var ama hiç kavga etmezler anca labradorum sinir etmek için uğraşır bazen kızdığımda durur bir şekilde kavga ettiler sandım ama kafasındaki çizikler çok ince büyük ırk bir köpeğin yapabileceği bir şey değil fakat yine de bir veterinere sordum buz press yapmamı söyledi ama kedim yaptırmıyor normal halini ve şimdiki halini çiziklerini ekleyeceğim incelerseniz sevinirim

4 CEVAP

aslihan_e

Alerji gibi bir şey yüzünden şiştiyse kendisi kaşıyıp yapmış olabilir. Kediler kolay kolay kafa üstü düşmez.

Doga12354

  1. Fotoğraf normal hali 2. Fotoğrafta kulağının orda tüylerinin arasında çizikleri gözüküyor

Mini2019

şişmesi iyi değil. darbeye bağlı ödem ya da şiddetli enfeksiyon olabilir.

aslihan_e

Kulak enfeksiyonu olmadığından emin olmalısınız bence, kulağını da düşürmüş duruyor. Kaşındığı için çizmiş olabilir.