Kedimde Geçmeyen İshal

arkadaşlar merhaba öncelikle kedim Karamel kanlı ishal olmuştu sonra vtne gittik kanına bakıldı bir şey çıkmadı iç dış aşısı vuruldu ( uzun süredir aşı olmadığı için olabilir denildi ) sonra gastro mama ve bağırsak florasını düzeltecek bir malt verdi ( gastro mamayı normal hep yediği mama ile karıştırıp veriyorum ) evet kanlı ishal geçti şükür ama gastro mamayı azaltmaya çalışınca tekrar ishal hâle dönüyor ama kan yok ne yapmam lazım ? ishal gibi olacağını anladığım an kesmiyorum gastro mamayı devam ettiriyorum bu şekilde ben bu ishal için ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz ?

23 CEVAP

Mivyayy

Mamanin icerigindeki birsey dokunuyordur bi kontrollerini yaptirin ve mama degistirin

Isilwen

Merhaba. Kedinizin ishal dışında bir rahatsızlığı var mı? İshal buna bağlı gelişmiş olabilir mi?

@Isilwen kedimin sorunu yok cok iyi ishal oldugunda bile cok normaldi oyun oynamasi yemek yemesi her seyi iyidi suan da cok normal ama ishal niye oluyor bilmiyorum:c

@Corsak hills tuna balıklı kısır mama kullaniyor degistireyim mamasi az kalmisti zaten sizce ne almaliyim ? balik mi ona dokunuyor acaba 😢

@Lalelaleee sorunuza baktim ama hicbir fikrim yok maalesef. umarim cevap yazan biri cikar cok gecmis olsun canim :c

@Isilwen evimiz biraz soguk oluyor mermere yatmamasini sagliyorum her yerde hali var acaba ishal soguga bagli olabilir mi diye dusunuyorum sizce soguga bagli olabilir mi ?

ekerbicereda

Gimcatin probiyotği jesiyor isali ve bence vete gidin duruma görr antibiyotik tefavisine başlar

ekerbicereda

Gimcatin probiyotği jesiyor isali ve bence vete gidin duruma görr antibiyotik tefavisine başlar