Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Şişlik

Cherryvi

Merhaba, dişi kedimin kısırlaştırıldığı bölgede bir şişlik var. Veteriner zamanla geçer dedi ancak ben endişeleniyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Karın bölgesinden ameliyat oldu şuan yemesi içmesi oynaması gayet iyi ama karnında dikişlerinin olduğu yerde sert bir şişlik var. :(

6 CEVAP

Bizdedir var aynısı veteriner enjeksiyonla biraz sıvı çekti ama hala sis fitiktan korktum ama değil dedi ben güvenemiyorum emin değilim başka vete götürcem siz ne yaptınız çok korkuyorum

Ahudr

Benim kedimde de vardi ben de endiselendim gecer dediler zamanla gectide korkmayin sizin kedinizinki de zamanla geçecektir :)

HaydutveNazli

Benim kızımda da oldu 1 ayda geçti yanlış hatırlamıyorsam ödem gibi birşey demişti veteriner önemsiz demişti

Ferdibuse

Ben de kisirlastirali on gün oldu bugün baktım sivilce gibi kalmış küçüldü kendi kendine

15 gün oldu çok şiş yumurta büyüklüğünde dokundugumda tepki vermiyor yemesi içmesi de güzel ama hiç mi azalmaz bu şişlik kafam sürekli onda internette fıtık bilmem ne biseyler yazıyor çok korktum açıkçası