İç Parazit Hapı Kullanan Kedide İç Parazit Olma İhtimali Var Müdür ?

Marimar

Kedimin ağzında bir koku var ve son birkaç gündür farklı davranışlar sergiliyor , geçen gün böcek kovalarken görmüştüm . İç parazit için hap kullandık ama yine de iç parazit olma ihtimali var mıdır ?

5 CEVAP

suercn

Ağız Kokusu mamadan kaynaklanan bir sorun olabilir ama eğer kedinizi annesi avlanmayı öğretmediyse onun için onu oyun olarak anlıyor olabilir

septikbaykus

Düzgün bakılan kedide iç parazit olmaz bence ya ?

emrezrtrk

Veteriner ilk gidince iç parazit hapı verir.Ama ilerleyen aşı periyodunda iç parazit aşısı var bu da demek oluyor ki iç parazit aşısı gerekli birşey

zuhall

çiğ etle beslenmeyen,dışarıyla iletisimi olmayan bir kedinin hele ki asiliysa ic parazit olma ihtimali cok cok dusuktur.

zuhall

hapi ilk defa verdiyseniz farkli ama henuz temizlenmemis olabilir.
zaten haplari benim veterinerim 15 gun arayla 2 defa vermeyi oneriyor yumurtalara etki etmiyor cunku ilac.