Mama Önerisinde Bulunabilir Misiniz

Casperbeyy

Merhabalar
Şu an nature's vairety tahılsız tavuklu kısır kedi mamasını kullanıyoruz tüy dökümüne iyi geldi ama kedim mamayı aşırı derecede sevdi öyle böyle değil ölçülü vermeye çalışıyorum ama olmuyor ben ne kadar dirensem de annem babam kıyamıyor çünkü mama verene kadar bağırıp etrafında dönüyor kişinin bu nedenle kilo aldı bayağı mecbur değiştirmek zorundayım önerebileceğiniz bir mama var mı ? Aslında klinik mamalara da yatkınım biraz tecrübe ettiyseniz klinik mama da önerebilirsiniz ☺️

1 CEVAP

AisRevol

Kısır kedi maması kullanmadım yavru kedi maması kullandım ama Sanabelle 'nin içeriğini beğeniyorum araştırabilirsiniz 😇 kısırlaştırınca da bu markadan devam edeceğim