Kedi Oyuncagı Catnip

Miyavmeow

Şu avakado seklindeki catnip toplarindan almistim ama duvardayken cok ilgi gostermedi kedim. Daha cok top yuvarlamayi sevdiginden catnip topunu cikardim bayagi da güzel oynadi. Ama top birden kayboldu evin her yerine baktim yok. Yutmus olabilir mi? Kedimde herhangi bir sıkıntı yok. O catnip toplarini herkes bilir 3 4 cm gibi bir sey. Yutabilir mi yetiskin bir kedi? Ve yutmissa ne olur? :( İcime biraz dert oldu, su top bir yerden ciksaydi keske

1 CEVAP

Catsusam

Bende de vardı ama yutmak için çok büyük bence. Biraz daha arayın evi belki çıkar.