Kedimin Ağzında Lekeler Var

kkkardln

kedimin ağzında bu lekeleri fark ettim nedir bunlar nasıl geçer

12 CEVAP

Zeytinbey

Akne başlangıcı olabilir crystalin veya dr animal sprey varsa pamuğa sıkıp nazikçe temizleyin.

SevimliCadi

Kediler yaşlandıkça ağız kenarlarında bu gibi lekeler oluşabiliyor. Genellikle normal sayılıyor ama siz yine de veterinerinize bir danışın.

Sarı renkli kedilerin diş etlerinde lekeler olabildiğini okumuştum bir yerlerde. bir de su kabı plastik filan değil cam olsun diyorlar. Cam ya da porselen kaseye geçip, sularına ilaç da koyabilirsiniz. Bu sitede var. Ağız kokusunu da önler.