Kuduz Asisi

Penthe

Sokak kedisi elimi cirmakladi kan cikmadi etimi kaldirmis biraz kolonya surdum kuduz asisi olmali miyim?

1 CEVAP

Zeytinbey

Aslında olmanıza gerek yok tırmalamayla hiçbir şey olmuyor. Veteriner teknikeriyim her yerim kediler tarafindan yara bere edilmis durumda :D hicbir sey olmuyor merak etmeyin. Kolonya yerine baticon surun boyle durumlarda. Yine de içiniz rahat etsin diye gidip aşı olabilirsiniz birkaç yıl koruyor içiniz rahat eder