Ecosin Kaç Gün Arayla Kullanılmalı

Tolga_yay26

Merhaba arkadaşlar kedim mantara yakakanmıştı 2 kez bagışıklık aşısı yapıldı ve 1 kerede ecosin kullkandım üstünden 11 gün geçti tekrar uygulamak istiyorum ecosini elimde var nezaman uygulamalıyım üzerinde haftada 1 yazıyor vet hekimi 21 gün geçsin diyor kullanıp iyi sonuç alan arkadaşlar varsa yazabilirmi ne zaman 2. Ecosini kullanmalıyım 11 gün geçti

3 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , bizim ecosin uygulaması veteriner hekim tarafından yapılmıştı. İki uygulama arasında 10 gün gibi bir süre beklemiştik. Dilerseniz farklı bir hekimden daha süre ile ilgili fikrini alabilirsiniz. Şimdiden çok geçmiş olsun

Tolga_yay26

Çok Sağol aslında tereddütte kalmamın bi başka sebebi hava durumu bulunduğum ilde şuan 15 derecelerde hava iyi ama 2 gün sonra tekrar -2lerden -10 derecelere düşecek yani bu yüzden kaş yapalım derken göz çıkartmakta istemiyorum hemen yapmak istiyorum vet hekimin dediği yumurtalık kalmış olabilir mantardan garanti olsun diye 21. Günde uygula diyor 2. Dozu bi başka veteriner ise ecosin kullanma kedi zatüre olur dedi çok kararsız kaldım

Cemalchief

10 gune bir yaoabilirsiniz isterseniz yarin 12. Gun yapabilirsiniz yani