Zımba Dikiş Düşer Mi Yoksa Çekilmeli Midir

ill

Merhaba kedim kısırlaştı narkozdan çıkımca da yakalık takmadığımız için dikişini kopardı sonra veterinerimiz zımba dikiş attı iki tane bunlar düşüyor mu yoksa çıkarılıyor mu? Araştırdım da bulamadim cevap verirseniz seviniriim

2 CEVAP

Seulaplt

Veterinerizi arayıp sormanız tavsiye ediyorum ama düşeceğini pek sanmıyorum ben şahsi olarak

Minos2022

Bizim başımıza da aynısı geldi. Dikişi sökünce zımba taktılar hatta kedimiz onuda çıkardı Allahtan zımbayı yutmadı tekrar taktılar.Kendi kendine düşmüyor. Bir hafta sonra yarasını kontrol ettirmeye götürdüğümüzde veteriner çıkarttı.