2,5 Aylık Yavru Kedi İshal Ve İştahsızlık

Aslibktss

Arkadaslar merhaba yeni sahiplendiğim yavru kedi ishal ve iştahsız iç dış paraziti yapıldı diğer aşıları maalesef yapılmadı kendisi 800 gram olduğu için veteriner hills'in i/d mamasını verdi onu aldım üstüne proplanın fortiflora tozunu döküp vermemi söyledi diğer türlü tadını sevmez diye ama mamasını hala zorla yiyor gecmezse birkaç güne test yapılabileceğini bunun için kan testi ya da dışkı testine bakılabileceğini söyledi bu durumu yaşayan var mı aranızda sizce hangi testte belli olur çünkü hareketlerin de hiçbir sıkıntı yok oyun oynuyor koşuyor.

5 CEVAP

HaydutveNazli

Bizim sokakta bulduğumuz kedi de 290 gramdı ve ishaldi hills biome vermişti veteriner ama ne yaptıysak yemedi, burdan biri tarif vermişti pirinçli tavuklu patatesli mama yapıp verdim git gide güçlendi kakası katılaştı

Pamres

Bu konuda bilgim yok ancak sorunuzu üste taşımak için cevap yazıyorum.

Aslibktss

Evet biz de o şekilde yaptık verdik ishal olduğu için ama bırakınca tekrar ishal oluyor bir de zayıf bir kedi kilo alması içinde kendi mamasını yemesi lazım aslında ama yemiyor maalesef

sevgikrhnx

Başka bir mama denediniz mi mamayı sevmemiş olabilir. Normalde verdiğiniz başka şeyleri yiyiyorsa mama değiştirmeyi deneyin bazı kediler çok seçici oluyor. Benim kedim de her mamayı yemiyor

Aslibktss

Evet denedim aslında royal Canin,proplan,advance,exclusion 5-6 tane yiyor ama o da zorla bir de yerken zorlanıyor gibi dişlerini gıcırdatıyor