De Souza Tekir Mi ?

Melisaruk

Barınaktaki dosyasında tekir yazıyor ama gören arkadaşlarım tekir olmadığını söylüyor. Sizce nedir ?

4 CEVAP

dollfacepersian

Sorunuza daha önce cevaplar verilmişti, saygısız bir üyenin yorumu yüzünden o üyenin yorumu ile beraber tüm yorumlar site yöneticileri tarafından silindi maalesef.
Tekir bir ırk değil desendir, birçok saf ırklarda da vardır. Kedinizin deseni tekir fakat ırkı konusunda resime bakarak net bir şey söylemek mümkün değil maalesef. Net bilgi ancak gen testi ile anlaşabilir,tahmini olarak doğruluk payı yüksek bilgi için kedi hakemlerine sorabilirsiniz.
Ayrıca çok tatlı öpülesi bir bebek, inşallah uzun sağlıklı bir ömür sürersiniz birlikte:)

Mariana

Buradaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla tekir cinsi kedilerinde çeşitleri varmış :) belki öyledir ve kediniz çok tatlı :)

Melisaruk

Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için. Aslında barınaktaki veteriner kırma (tekir ve başka bir cins) olduğunu söylemişti ama bir türlü hatırlayamıyorum :(
Çok teşekkürler, inşallah sağlıkla mutlulukla büyür bizimle. :)

Melisaruk

Aaaa bilmiyordum, olabilir.
Çok teşekkür ederim :)