Kısır Yavru Kedi İçin Mama Önerisi Yapar Mısınız?

giizeeem

Merhabalar. 9 aylık erkek british kedimi yaklaşık bir ay önce kısırlaştırdım. Kısırlaştırmadan önce hills tuna balıklı mama kullanıyorduk kısırlaştırdıktan sonra hills tavuklu kitten mama kullanmaya başladık ama kedime iyi gelmediğini düşünüyorum. Hem kabız oluyor ve birazcık kilo verdiğini düşünüyorum. Üstelik şimdi de normale göre fazla tüy dökmeye başladı. Önereceğiniz memnun kaldığınız bir kısır yavru kedi maması var mıdır? Teşekkürler şimdiden.

2 CEVAP

Catsusam

Merhaba. 9 aylık olduğu için bence yetişkin kısır maması da kullanabilirsiniz. Mamada en iyinin Virbac marka olduğunu biliyorum. Yeme garantisi var. Bütçeniz uygunsa denemenizi tavsiye ederim.

komurlolis

nd kısır kedi mamasını deneyebilirsiniz zaten artık 9 aylık olmuş kısır mamaya geçebilir diye düşünüyorum kilosu iyiyse. özellikle somonlu olanını kedilerim severek yemişti ve kilo konusunda dengeyi sağlamıştı