Kısır Kedi Maması

Scotish123

N&D tavuklu ve narlı ata tahıllı kısır kedi maması siparişi verdim 10 aylık ilk defa kısırlaştırılmış kedi maması alıyorum doğru bir tercih mi yaptım emin olamadım herkes n&d güzel diyor acana falan pahalı geldi bana biraz

2 CEVAP

Magnetar

Nd iyidir, neticede kuru mama. Ful yas mamaya geçmediğiniz surece dert etmenize gerek yok. Hepsi ayni seyin laciverti.

Mivyayy

ND kaliteli guzel bir mamadir. Eger kediniz seviyorsa ve onun migdesine dokunmuyorsa kullanmaya devam etmenizde sakinca olmaz.