Kedimde Kisirlastirma Sonrasi Şişlik

Arkadaşlar kedimi kisirlastirali 13 gün oluyor kisirlastirma sonrasi ceviz büyüklüğünde şişlik oluştu şişlik hemde sert fıtıktan korkuyorum yarın veterinere götüreceğim bu durumu yaşayan var mı bilgilendirir misiniz rica etsem

2 CEVAP

Mini2019

O kadarcık kesikte bu kadar büyük fıtık olmaz diye düşünüyorum. İç dikişlerde enfeksiyon olabilir. Hayatı riske girmeden götürün bence.

Merhaba doktor götürdüm bugün alerjik reaksiyon göstermistir dediler siringayla enjekte ettiler çok az bir de anbiyotik yaptı ama eve gelince hala şişliği devam ediyor. hiç tatmin ve memnun kalmadım gereksiz büyüklük var aşırı tedirginim. yemesi içmesinde bi problem yok gayet atlayıp zıplıyor her yere acaba ondan mi oldu bilmiyorum hiç yerinde durmadı ameliyat oldu olalı çünkü