Tavşanlar Gerçekten Korkutulduğu Zaman Kalp Krizi Geçirir Mi?

suercn

Anket

tabiki
(12 oy)
lan saçmalama
(5 oy)
ben aşağıya yazarım
(2 oy)
Toplam (19 oy)

Kalp krizi geçirme riski var mı ?

5 CEVAP

Anonymus552223

Korkutmayin, kalp krizi gecirmesine gerek yok, neden soruyosunuz ki bunu?

Ranayilmaz

Kuzenimin tavşanı havaya atıp kokuttukları için ölmüştü malesef...

LasTRomaNce

Tavşanlar hassas hayvanlardır.Zaten çok sesten bile rahatsız oluyorlar.Kalp krizi geçirebilir.

Tabikide evet şuana kadar tavşanım 3kez kalp krizi geçirdi malesef