Arkadaşlar Kedim Çok Keyifsiz Duruyor Sebebi Ne Olabilir?

lilyycatyy

Kedim dün akşamdan beri sürekli olarak uyuyor. mamasını yiyor suyunu içiyor hatta ödül mamasına koşa koşa geliyor ama sonrasında gene yatıyor. hep pusar pozisyonda kuyruğuda havada ama aşırı halsiz ve keyifsiz koşmuyor hemen oturuyor ya da yatıyor

2 CEVAP

Sağlık problemi olabilir en kısa sürede dostunuzu götürmenizi öneririm. sağlık sorunu yoksa canı sıkılıyordur ilgi ve oyun ile kendi enerjisine kavuşabilir, yalnız kalmış olabilir 2. bir dost onun depresyonunu alacaktır.

Ferdibuse

Hemen kötü hastalık düşünmeyin ishal kanlı bir çiş veya kaka yapmıyorsa kusmuyorsa ateş tüy dökülmesi veya yalanmama gibi durumları yoksa depresyon da olabilir veya yakın zamanda aşı olduysa o yüzden olabilir hava soguklugundn dolayı sıcak yerde yatmak istiyor olabilir