Kuru Mama Da Hangi Mama Markasını Önerirsiniz?

aleynacamgoz

Anket

PRO PLAN
(2 oy)
ADVANCE
(2 oy)
PRO CHOICE
(6 oy)
ROYAL CANIN
(1 oy)
HİÇBİRİ/ AŞAĞIYA YAZACAĞIM.
(3 oy)
Toplam (14 oy)

sizce hangi mama markası?

4 CEVAP

Reyaura

N&D bütçeniz yetmiyorsa matisse

dollfacepersian

Yazdıklarınızdan en iyisi bence Pro Choice olduğu için ona oy verdim. Maddi durumunuz o fiyatlardaki mamalara yetiyorsa tercih edilebilecek kalite mamalar arasında pro Choice iyi bir seçenek bence fakat yazdığınız mamalar arasında fiyat farkları olduğu için bundan emin olamadım. Acaba fiyatlarını bilerek mi bu markaları yazdınız acaba?

drsmg

acana

aleynacamgoz

evet fiyatlarını bilerek ve veterinerin bana önerdiği mamaları yazdım, bi de hills var onu yazmayı unutmuşum:( teşekkür ediyorum fikrin için