Gözü Akan Sokak Kedim

kimyonesra

Arkadaşlar bugün sokakta baktığım bir kedimin gözünün aktığını fark ettim bana doğru bakarken göz yaşı akıyor gözünden hafif de kısıyor. Az önce bir damla Genta damlattım. Görsellere ekliyorum bakar mısınız başka ne yapabilirim bu durum için

3 CEVAP

Ferdibuse

Thiocilline diye bir göz pomadi var 3 4 gün sürün bir şey kalmaz eczaneden alabilirsiniz bir de ılık bitki cayiyls pamuk ıslatıp silebilirsiniz

kimyonesra

Bu minik çocuğumu kaybettim maalesef. Akşam damlasını yapmaya indiğimde yolun kenarında cansız bedenini buldum. Çok ama çok üzgünüm. Araba çarpıp basmış gitmiş, allah bunu yanına koymasın kendi de aynı şekilde can versin inşallah. Katillik bunun adı

Ferdibuse

Ay çok üzüldüm kiyamam çocuğuna kedilerin ruhu ölümsüzdür ama böyle düşünün onlar mahser gununu beklemez kötü bir yere gitmedi bu pis dünyadan kurtuldu ben ölen hayvanlarima üzülmüyorum sizde üzülmeyin