2. El Taşıma Çantası Almalı Mıyım?

Hilaly03

Merhaba, kedimin taşıma çantası var fakat naylon çanta gibi olanlardan ve ben yeni almak istiyorum plastik olanlardan. Daha uygun olduğu için 2. El internetten satılanlardan alacağım fakat biraz tedirginim. Tedirginliğimin sebebi de internetten aldığımın kedisi hasta olabilir mi, kedilerden kedilere çok hastalık bulaşıyor ve güvenemiyorum. Alsam sirkeli suyla silsem yeterli olur mu yoksa direkt sıfır mı alayım?

3 CEVAP

Ferdibuse

Veterinerlere ölümcül hastalıklı kediler gelip aynı sedyeye koyuyoruz kedilerimizi onlarda alkolle siliyor sonuçta

Hilaly03

Doğru haklısınız, ben işte biraz tedirginim 😅

Ferdibuse

Bence alıp alkolle silip yıkadıktan sonra bir şey olmaz bu kadar tedirgin olmayın