Kısırlaştırma Sonrası Sürekli Tuvalet Kabına Girip Çıkması Hakkında

stellabennett

kedim bugün saat üçte kısırlaştırıldı beşte eve getirdik geldiğinden beri sürekli tuvalet kabına giriyor kumu eşeliyor sonra hiçbir şey yapmadan geri çıkıyor bunu 5 dakikada bir yapıyor bunun sebebi nedir

3 CEVAP

Ferdibuse

Kısırlaştırma ameliyatı öncesi veya sonrası antibiyotik yaptılarsa ondan oluyor benimkinde de oldu 3 4 gün sonra bıraktı

sevgikrhnx

Eğer durum birkaç gün daha devam edip tuvaletini yapmazsa veterinere danışın çünkü çişini ve kakasını yapıyor olması gerekir.

Mivyayy

Su anlik normal olabilir iyice kendine geldiginde devam ederse mutlaka veterinerinize danisin. Su anda ne olur ne olmaz diye arayip sorarsaniz iyi olur.